Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Відправка протягом 1-2 днів після оплати, якщо товар в наявності. Та протягом 9-ти робочих днів, якщо під замовлення.
Номер телефону
Ваш Instagram (не обов’язково)
Як вам зручніше комунікувати?
ПРОМОКОД
Payment method

Для оформлення доставки в інші країни - зверніться в директ instagram.


Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з Політикою конфіденційності та Договором публічної оферти.
Про нас

Українській бренд овресайз одягу Vozmi.svoe — це велика трикотажна родина. Члени нашої сім'ї створенні для твоєї свободи, руху та коморту.

Для нас важливо те, який товар ти отримаєш. Ми використовуємо високоякісні матеріали, щоб твій майбутній одяг міг залишатися з тобою якомога довше. Цех, з яким ми працюємо, спеціалізується виключно на трикотажі, що дозволяє нам врахувати всю специфіку в роботі ним. Для резинки використовується спеціальна машинка для ременів, яка забезпечує ідеальну строчку. Спеціальне обладнання дозволяє робити рівні шви і зберігати їх еластичність.
Ми самостійно створюємо лекала та конструкції. І що важливо, контролюємо усі процеси виробництва. А те, що у нас є невеликий власний цех, дає нам можливість вішивати позиції під замовлення. Наприклад, підшити штани/лосини під ваш зріст. Або внести зміни в щону талії. Для нанесення принта та лого ми використовуємо або вишивку, або шовкотрафаретний друк (що являється найякіснішим варіантом).

Ще одна наша цінність — екологія. Ми проти надвиробництва, тому випускаємо невеликі тиражі. А уже за необхідності відшиваємо ще. Що стосується наших принтів — вони надруковані еко фарбою, яка не шкодить навколишньому середовищу. Також завдяки нашому відношенню до якості, речі будуть з вами роками при правильному догляді. Детальніше про нього тут.
Більше не потрібно обирати яким буде твій одяг гарним чи зручним. Ти можеш отримати все. Адже ми живемо у світі де немає рамок. Просто йди і ВІЗЬМИ СВОЄ!